Kategoriler
Nasıl İndirilir TikTok TikTok Bilgi

TİKTOK VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR?

TİKTOK VİDEOLARI NASIL İNDİRİLİR?

Günümüzde bir sürü sosyal medya programı var. Bu programları kullanan bir sürü kullanıcı bulunuyor. Sosyal medya kullanıcıları çok sevdikleri resim müzik yada videoları telefon tablet yada bilgisayarlarına indirmek istiyor. Müzik videoları indirmek için bir sürü site bulunuyor. Tıkladığınız bu site de onlardan biri. Bu sitede TİKTOK videoları nasıl indirilir onu anlatacağız.

TİKTOK Nedir?

Türkiye’de ve dünyada binlerce kullanıcısı olan TİKTOK telefondan ve bilgisayardan giriş yapılabilen ve TİKTOK u kullanan kişilerin kısa video olarak önemli anlarını paylaşmaya yarayan bir sosyal medya programıdır.  Video oluşturup paylaşım yapmak için kullanılan TİKTOK aynı zamanda canlı yayın olanağı da veren sosyal medya uygulamalarından biridir. 

Tiktok Videoları Nasıl İndirilir?

*İndirmek istediğimiz bağlantının yani Tiktok videosunun linkini kopyalayalım.

*İndirmek istediğimiz videonun kopyalamış olduğumuz bağlantı linkini ana sayfanın üzerindeki giriş kutusuna yapıştıralım.

*İndirme işlemi yapabilmek için ‘indir’ düğmesini tıklayalım.

*İşlem bittiğinde, Tiktok videosunu telefon yada bilgisayara kaydedebilmek için bir buton görünecektir.

Tiktok Videolarının bir sürü İndirme şekli vardır. Aşağıda İndirme şekillerini listeledik.. 

Android veya iPhone telefondan Tiktok Videoları indirmek: Bazen Tiktok’ta zaman geçirirken oldukça hoşumuza giden videolar bulunur. Bu videoları telefona kaydetmek istediğimiz zaman, orijinal bir uygulama başlatmak ve indirmek istediğimiz videoyu bulmamız gerekiyor. Video görüntüleme sayfasında, ekranın sağ tarafındaki paylaş düğmesini görürüz. Bu düğmeye tıklayalım ve videoyu kaydet butonunu seçelim. Bu işlemden sonra İndirme başlamış olup, İndirme işlemi bittiğinde video telefonumuzda galeri veya videolarda görüntülenebilir ve kullanılabilir hale gelecektir.

*Bu metot çok kolaydır, fakat bir dezavantaj yani avantajı olmayan bir kısmı bulunur: İndirdiğimiz her Tiktok videosunda bize hayal kırıklığı yaşatabilecek bir Tiktok logolu video resmi olacaktır.

Windows işletim sistemli PC bilgisayarda Tiktok  videoları indirmek: Windows işletim sistemli bilgisayarlarda istediğimiz dosya yöneticisi ile bilgisayara video indirebiliriz. Fakat dosya indirebilmek için Fakat video indirebilmek için öncelikle indirmek istediğimiz videoyu bulmamız gerekiyor. Videoyu bulduktan sonra sitede yer alan paylaş butonu ile bağlantıyı kopyalamalıyız. Dosya yöneticisi uygulamasını açtıktan sonra yöneticinin sağ altındaki kısmında bulunan globe simgesine tıklayalım. Kopyaladığımız bağlantıya ulaşalım. Video oynatıldığında ekrana bir İndirme işlemi sorusu gelecektir. İşleme onay verince video indirilmiş olacaktır. 

Tiktok videolarını indirmek istiyorsanız İnternet sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizin oldukça kolay yapısını kullanarak videoları Tiktok logo veya filigran bulunmadan kolay bir şekilde indirip para vermeden ücretsiz bir şekilde yüksek kalitede mp4 video dosyası olarak kayıt edebilirsiniz. Sitemizin ücretsiz hizmeti PC bilgisayarlarda tablet veya telefonlarda Android veya Iphone cihazlarda geçerlidir. Ücretsiz hizmetimizi kullandığınız an hizmet şartlarımızı kabul edersiniz. Tiktok Videoları indirmek ve tüm cihazlarla uyumlu telefon ya da bilgisayarlarınıza Tiktok Videoları kayıt etmek için İnternet sitemizi kullanmanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir